Prodloužený vrták do dřeva Stavtool
- Prodloužené vrtáky s centrovacím hrotem a broušenou fazetou.
Opracovávané materiály:
- měkké i tvrdé dřevo
- překližky, desky z dřevotřísky, z laťovky, dýhu
276 Kč
Prodloužený vrták do dřeva Stavtool Prodloužené vrtáky s centrovacím hrotem a broušenou fazetou. Opracovávané materiály: měkké i tvrdé dřevo překližky, desky z dřevotřísky, z laťovky, dýhu
Opracovávané materiály:
| Hmotnost | 0,49 kg |
|---|---|
| Dostupné varianty | Prodloužený vrták do dřeva Stavtool ø 8×600 mm |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Značka | STAVTOOL |
| Hmotnost | 0,49 kg |
| Sada | NE |
| Dle činnosti | Vrtání |
| Dle typu | Vrtáky |
| Typ vrtáku | Dlouhé |