- Vhodné pro stavební ocel
- Pákové nůžky jsou určené pro stříhání nízkouhlíkových ocelí (střední tvrdost)
- Pákové nůžky jsou určeny pro provádění běžných i přesných tvářecích operací
Aircraft® Manometr Ø 63 mm - 1/4" (zadní vývod) 15 bar
301 Kč
Hlavice prodloužená 1/2" 8mm Dostupné varianty: Prodloužená šestihranná hlavice 1/2" HONITON 18 mm
99 KčProfilové nůžky na plech PROMA NPP-6
12 823 Kč
Vhodné pro stavební ocel Pákové nůžky jsou určené pro stříhání nízkouhlíkových ocelí (střední tvrdost) Pákové nůžky jsou určeny pro provádění běžných i přesných tvářecích operací
Další informace
| Hmotnost | 42 kg |
|---|---|
| Délka nožů | 175 mm |
| Max.stříhané rozměry - kulatý průřez | 16 mm |
| Max.stříhané rozměry - plochý průřez | 100 x 10 mm |
| Max.stříhané rozměry - úhelník | 40 x 6 mm |
| Max.stříhané rozměry - T úhelník | 40 x 6 mm |
| Max.stříhané rozměry - plech | 8 mm |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Značka | PROMA |
| Hmotnost | 42 kg |








