Lis je určen pro lisování ložisek, nábojů, pouzder a strojních součástí podobných charakteristik, ale jen do maximální tlačné síly 1t.
Proma AP-1 lis
1 746 Kč
Lis je určen pro lisování ložisek, nábojů, pouzder a strojních součástí podobných charakteristik, ale jen do maximální tlačné síly 1t.
Další informace
| Hmotnost | 15 kg |
|---|---|
| Kapacita | 1t |
| Max.výška dílce | 140 mm |
| Rozměr tlačné tyče | 25 x 25 mm |
| Délka tlačné tyče | 245 mm |
| Délka páky | 350 mm |
| Celková výška lisu | 320 mm |
| Šířka drážky v zákl. | 40 mm |
| Vyložení lisu | 98 mm |
| Rozměr základny | 268 x 128 mm |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Značka | PROMA |
| Hmotnost | 15 kg |

_rucni-lis-proma-ap-1.jpg?662f80ea)
_rucni-lis-proma-ap-1.jpg?662f80ea)
_rucni-lis-proma-ap-1.jpg?662f80ea)
_segment--14-3-d-radius-42-mm.jpg?662f80ea)
_segment--16-3-d-radius-48-mm.jpg?662f80ea)
_segment--14-4-d-radius-56-mm.jpg?662f80ea)
_segment--25-2-5-d-radius-62-5-mm.jpg?662f80ea)