Lis je určen pro lisování ložisek, nábojů, pouzder a strojních součástí podobných charakteristik, ale jen do maximální tlačné síly 5t.
Proma AP-5 lis
21 677 Kč
Lis je určen pro lisování ložisek, nábojů, pouzder a strojních součástí podobných charakteristik, ale jen do maximální tlačné síly 5t.
Další informace
| Hmotnost | 154 kg |
|---|---|
| Kapacita | 5 t |
| Max.výška dílce | 450 mm |
| Rozměr tlačné tyče | 50 x 50 mm |
| Délka tlačné tyče | 645 mm |
| Délka páky | 880 mm |
| Celková výška lisu | 820 mm |
| Šířka drážky v zákl. | 100 mm |
| Vyložení lisu | 245 mm |
| Rozměr základny | 650 x 280 mm |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Značka | PROMA |
| Hmotnost | 154 kg |

_rucni-lis-proma-ap-5.jpg?662f80ea)
_rucni-lis-proma-ap-5.jpg?662f80ea)
_rucni-lis-proma-ap-5.jpg?662f80ea)
_segment--25-2-5-d-radius-62-5-mm.jpg?662f80ea)
_ohybacka-trubek-bow-sestava--ohybacky.jpg?662f80ea)
_segment--20-2-5-d-radius-50-mm.jpg?662f80ea)
_ohybacka-trubek-bow-sestava--komplet.jpg?662f80ea)