Standardní vybavení:
- Přesné a kalené kladky
- Kalené a broušené hřídele
- Dvě spodní kladky jsou poháněné
- Vodící hřídele
- Dvoustupňový motor
- Horizontální a vertikální pracovní poloha
- Svařený ocelový rám
Brusný kotouč na HSS vrtáky pro GS-18, CBN 200
4 828 Kč
OPTIMUM Kleštinový upínač ER 16/BT20
1 826 Kč141 544 Kč
Standardní vybavení: Přesné a kalené kladky Kalené a broušené hřídele Dvě spodní kladky jsou poháněné Vodící hřídele Dvoustupňový motor Horizontální a vertikální pracovní poloha Svařený ocelový rám
| Hmotnost | 220 kg |
|---|---|
| Průměr hřídelí | 30 mm |
| Průměr dolní kladky | 118 mm |
| Průměr horní kladky | 148 mm |
| Rychlost materiálu | 2 – 4 m/min. |
| Rozměry (dxšxv) | 600 x 800 x 1 450 mm |
| Výkon motoru | 700 / 850 W |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Příkon | 850 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | PROMA |
| Filtrovací příkon | 500 – 999 W |
| Hmotnost | 220 kg |