Standardní vybavení:
- Tuhá konstrukce
- Pohon všech tří kladek
- Hydraulicky nastavitelné pozice kladek
- Možnost práce horizontálně a vertikálně
- Kalené standardní standardní kladky
- Elektromotor s brzdou
- Mobilní ovládací panel
Brusný kotouč na HSS vrtáky pro GS-18, CBN 200
4 828 Kč
OPTIMUM Kleštinový upínač ER 16/BT20
1 826 Kč339 978 Kč
Standardní vybavení: Tuhá konstrukce Pohon všech tří kladek Hydraulicky nastavitelné pozice kladek Možnost práce horizontálně a vertikálně Kalené standardní standardní kladky Elektromotor s brzdou Mobilní ovládací panel
| Hmotnost | 500 kg |
|---|---|
| Průměr horních hřídelí | 50 mm |
| Průměr horních/dolních kladek | 162 / 152 mm |
| Hydraulický tlak | 8 t |
| Rychlost materiálu | 4,5 m/min. |
| Rozměry (dxšxv) | 810 x 950 x 1 500 mm |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Příkon | 1 100 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | PROMA |
| Filtrovací příkon | 1 000 – 1 499 W |
| Hmotnost | 500 kg |