Standardní vybavení:
- Tuhá konstrukce
- Pohon všech tří kladek
- Hydraulicky nastavitelné pozice kladek
- Možnost práce horizontálně a vertikálně
- Kalené standardní standardní kladky
- Elektromotor s brzdou
- Mobilní ovládací panel
Brusný kotouč na HSS vrtáky pro GS-18, CBN 200
4 828 Kč
OPTIMUM Kleštinový upínač ER 16/BT20
1 826 Kč821 527 Kč
Standardní vybavení: Tuhá konstrukce Pohon všech tří kladek Hydraulicky nastavitelné pozice kladek Možnost práce horizontálně a vertikálně Kalené standardní standardní kladky Elektromotor s brzdou Mobilní ovládací panel
| Hmotnost | 1700 kg |
|---|---|
| Průměr horních/dolních hřídelí | 80 / 70 mm |
| Průměr horních/dolních kladek | 245 mm |
| Hydraulický tlak | 20 t |
| Rychlost materiálu | 6 m/min. |
| Rozměry (dxšxv) | 1 450 x 1 000 x 1 400 mm |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Příkon | 4 000 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | PROMA |
| Filtrovací příkon | 4 000 – 4 499 W |
| Hmotnost | 1 700 kg |