Standardní vybavení:
- Přesné a kalené kladky
- Kalené a broušené hřídele
- Dvě spodní kladky jsou poháněné
- Vodící hřídele
- Horizontální a vertikální pracovní poloha
- Svařený ocelový rám
- Opěrné hřídele na ložiskách
Brusný kotouč na HSS vrtáky pro GS-18, CBN 200
4 828 Kč
OPTIMUM Kleštinový upínač ER 16/BT20
1 826 Kč185 781 Kč
Standardní vybavení: Přesné a kalené kladky Kalené a broušené hřídele Dvě spodní kladky jsou poháněné Vodící hřídele Horizontální a vertikální pracovní poloha Svařený ocelový rám Opěrné hřídele na ložiskách
| Hmotnost | 400 kg |
|---|---|
| Průměr hřídelí | 50 mm |
| Průměr dolní kladky | 155 mm |
| Průměr horní kladky | 155 mm |
| Rychlost materiálu | 4,5 m/min. |
| Rozměry (dxšxv) | 750 x 1 000 x 1 400 mm |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Příkon | 1 500 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | PROMA |
| Filtrovací příkon | 1 500 – 1 999 W |
| Hmotnost | 400 kg |