- Parametry jsou uvedeny pro jednoduchý závěs
- Možnost použití pouze pro svislý tah
Unicraft MH 680 Hydraulický zvedák pro motocykly
5 485 Kč
Ráčnový klíč HONITON Honidriver Dostupné varianty: Ráčnový klíč HONITON Honidriver E12/10 mm
285 Kč7 324 Kč
Parametry jsou uvedeny pro jednoduchý závěs Možnost použití pouze pro svislý tah
| Hmotnost | 32 kg |
|---|---|
| Průměr lana | 5,5 mm |
| Rozměry | 570 x 330 x 250 mm |
| Nosnost | 500 / 1 000 kg |
| Výška zdvihu | 12 / 6 m |
| Rychlost zdvihání | 4 m/min. |
| Délka kabelu ovládání | 1,5 m |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Příkon | 1 600 W |
| Napětí | 230 V |
| Značka | PROMA |
| Filtrovací příkon | 1 500 – 1 999 W |
| Hmotnost | 32 kg |