- Naviják je vybaven dojezdovou brzdou a úchytkami pro zavěšení
- Pohon navijáku zajišťuje jednofázový motor 230V
Unicraft MH 680 Hydraulický zvedák pro motocykly
5 485 Kč
Ráčnový klíč HONITON Honidriver Dostupné varianty: Ráčnový klíč HONITON Honidriver E12/10 mm
285 Kč2 741 Kč
Naviják je vybaven dojezdovou brzdou a úchytkami pro zavěšení Pohon navijáku zajišťuje jednofázový motor 230. V
| Hmotnost | 15 kg |
|---|---|
| Průměr lana | 4 mm |
| Rozměry | 520 x 410 x 170 mm |
| Nosnost | 200 / 400 kg |
| Výška zdvihu | 12 / 6 m |
| Rychlost zdvihání | 5 m/min. |
| Délka kabelu ovládání | 1,5 m |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Příkon | 750 W |
| Napětí | 230 V |
| Značka | PROMA |
| Filtrovací příkon | 500 – 999 W |
| Hmotnost | 15 kg |