- Masivní konstrukce
- Litinový stůl
- Úchyty pro připevnění k podlaze
- Kvalitní nůž s velkou trvanlivostí
- Pravítko
Těsnící prostředek Aircraft 10g
301 Kč
Hlavice 1/2" DRIVE 8mm Dostupné varianty: Šestihranná hlavice 1/2" HONITON DRIVE 29 mm
122 KčPROMA NP-1000
73 537 Kč
Masivní konstrukce Litinový stůl Úchyty pro připevnění k podlaze Kvalitní nůž s velkou trvanlivostí Pravítko
Další informace
| Hmotnost | 445 kg |
|---|---|
| Max.střižná délka | 1030 mm |
| Tloušťka plechu | 1 mm |
| Rozměr stolu | 690 x 1 040 mm |
| Stavitelný doraz | 70 – 580 mm |
| Rozměr (d x v x š) | 2 660 x 900 x 900 mm |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Značka | PROMA |
| Hmotnost | 445 kg |








