Technická data:
| Otáčení(odečet 1°) | 360 ° |
| Hmotnost | 23 kg |
| Výška | 90 mm |
| Horizontální i vertikální použití | Yes |
| Kužel | II Mk |
| „T“ drážka | 4 x 10 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 30.0 kg |
| Čistá váha | 23.0 kg |
| Šířka/Výška/Hloubka | 43 / 22 / 43 cm |
RICHMANN Sklíčidlo do vrtačky 1,5-13,0mm B16 (P04107)
127 Kč
PROMA Trn frézovací s podélnou drážkou Mk4-22
1 890 Kč12 990 Kč
Lze použít také jako děličku Technická data: Otáčení(odečet 1°) 360 ° Hmotnost 23 kg Výška 90 mm Horizontální i vertikální použití Yes Kužel II Mk „T“ drážka 4 x 10 mm Váhy a míry: Celková…
Technická data:
| Otáčení(odečet 1°) | 360 ° |
| Hmotnost | 23 kg |
| Výška | 90 mm |
| Horizontální i vertikální použití | Yes |
| Kužel | II Mk |
| „T“ drážka | 4 x 10 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 30.0 kg |
| Čistá váha | 23.0 kg |
| Šířka/Výška/Hloubka | 43 / 22 / 43 cm |
| Hmotnost | 23 kg |
|---|---|
| Otáčení(odečet 1°) | 360.000 ° |
| Výška | 90.000 mm |
| T drážka | 4 x 10 mm |
| Výška do osy při horizontálním použití | 125 mm |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Typ příslušenství | Frézky na kov |
| Značka | PROMA |
| Hmotnost | 23 kg |