- Robustní konstrukce, pro podávání rozměrných a těžkých materiálů při hoblování
Univerzální chladící zařízení Proma PCH-2. 230 V 25000033
7 490 Kč
OPTIMUM Pohyblivá luneta pro soustruh TU 3008 3441460
2 408 KčPROMA PS-420 – Válečkový stojan k hoblovce
2 490 Kč
Robustní konstrukce, pro podávání rozměrných a těžkých materiálů při hoblování
Další informace
| Hmotnost | 10 kg |
|---|---|
| Šířka válce | 400.000 mm |
| Nosnost | 100.000 kg |
| Průměr válce | 50 (kul. 5 x 25,4) mm |
| Výška | 710 – 1030 mm |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Typ příslušenství | Pásové pily na kov |
| Značka | PROMA |
| Hmotnost | 10 kg |

_segment--22-3-d-radius-66-mm.jpg?662f80ea)
_ohybacka-trubek-bow-sestava--vse.jpg?662f80ea)
_segment--20-3-d-radius-60-mm.jpg?662f80ea)
_ohybacka-trubek-bow-sestava--komplet.jpg?662f80ea)