| Šířka válce | 420 mm |
| Nosnost | 400 kg |
| Průměr válce | 60 mm |
| Délka stolu | 2 000 mm |
| Výška | 650 – 1 100 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 70.0 kg |
| Čistá váha | 66.0 kg |
| Šířka/Výška/Hloubka | 50 / 21 / 208 cm |
RICHMANN Sklíčidlo do vrtačky 1,5-13,0mm B16 (P04107)
127 Kč
SaTrade 4-čel.skl.samost.čel.SPA-500
3 890 Kč9 990 Kč
Technická data: Šířka válce 420 mm Nosnost 400 kg Průměr válce 60 mm Délka stolu 2 000 mm Výška 650 – 1 100 mm Váhy a míry: Celková váha včetně obalu 70. 0 kg Čistá váha…
| Šířka válce | 420 mm |
| Nosnost | 400 kg |
| Průměr válce | 60 mm |
| Délka stolu | 2 000 mm |
| Výška | 650 – 1 100 mm |
Váhy a míry:
| Celková váha včetně obalu | 70.0 kg |
| Čistá váha | 66.0 kg |
| Šířka/Výška/Hloubka | 50 / 21 / 208 cm |
| Hmotnost | 45 kg |
|---|---|
| Šířka válce | 420.000 mm |
| Nosnost | 800.000 kg |
| Průměr válce | 60 mm |
| Délka stolu | 2 000 mm |
| Výška | 650 – 1 100 mm |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Typ příslušenství | Pásové pily na kov |
| Značka | PROMA |
| Hmotnost | 45 kg |