VH-50/9SET – Vyvrtávací hlava – setMožnost upevnění nože:2 x vertikálně 1 x horizontálně
PROMA VH-50/9SET – Vyvrtávací hlava – set
2 990 Kč
VH-50/9. SET – Vyvrtávací hlava – set. Možnost upevnění nože:2 x vertikálně 1 x horizontálně
Další informace
| Hmotnost | 2,9 kg |
|---|---|
| Průměr hlavy | 50.000 mm |
| Sada nožů | 9.000 ks |
| Možný ø vrtání | 10 – 125 mm |
| Upínací průměr | 12 mm |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Typ příslušenství | Frézky na kov |
| Značka | PROMA |
| Hmotnost | 2,9 kg |

_vh-50-9set-vyvrtavaci-hlava-set.jpg?662f80ea)
_segment--22-4-d-radius-88-mm.jpg?662f80ea)
_rolny-pricne-pro-oh-010-sada-010-180.jpg?662f80ea)
_ohybacka-trubek-bow-sestava--ohybacky.jpg?662f80ea)
