- Univerzálně použitelná pro broušení a řezání
- Pro standardní brusné kotouče do pr. 125 mm
- Pogumovaná, ergonomicky tvarovaná rukojeť tlumící vibrace
- Boční antivibrační rukojeť pro menší únavu při práci
- Snadno ovladatelný zámek vřetena
- Bezpečnostní pojistka proti neúmyslnému zapnutí
- Rychlé nastavení ochranného krytu kotouče
- Nátrubek pro připojení externího odsávání
Ulamovací nůž 25 mm EXTOL PREMIUM Auto-lock
173 Kč
EXTOL Kleště nýtovací, 265mm (8813725) PREMIUM
290 KčPrůmyslová úhlová bruska Aircraft® IWS 125-2 PRO
5 485 Kč
Univerzálně použitelná pro broušení a řezání. Pro standardní brusné kotouče do pr. 125 mm. Pogumovaná, ergonomicky tvarovaná rukojeť tlumící vibrace. Boční antivibrační rukojeť pro menší únavu při práci. Snadno ovladatelný zámek vřetena. Bezpečnostní pojistka proti neúmyslnému zapnutí. Rychlé nastavení ochranného krytu…
Další informace
| Hmotnost | 2 kg |
|---|---|
| Pracovní tlak | 6,2 bar |
| Spotřeba vzduchu | 326 l/min |
| Průměr brusného kotouče | 125 mm |
| Tloušťka brusného kotouče | 0,8 – 6 mm |
| Otáčky | 12000ot/min |
| Značka | Aircraft® |
| Typ brusky | Úhlové |
| Hmotnost | 2 kg |








