Elektrická řetězová pila s příkonem 1800W a řeznou délky lišty 35cm je určena ke kácení stromů, k odvětvování a zkracování kmenů a k řezání kmenů či silných větví na palivové dřevo při použití v domácích zahradách či v domácím prostředí. Pila je vybavena kvalitní značkovou vodící lištou a pilovým řetězem OREGON®.
Řetězová pila EXTOL CRAFT 405610
2 290 Kč
Elektrická řetězová pila s příkonem 1800. W a řeznou délky lišty 35cm je určena ke kácení stromů, k odvětvování a zkracování kmenů a k řezání kmenů či silných větví na palivové dřevo při použití v domácích…
Další informace
| Hmotnost | 4,6 kg |
|---|---|
| Délka lišty | 35 cm |
| Objem olejové nádržky | 150 ml |
| Řetěz | OREGON® 91PJ052X |
| Rychlost řetězu | 13,5 m/s |
| Příkon | 1 800 W |
| Napětí | 230 V |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Filtrovací příkon | 1 500 – 1 999 W |
| Hmotnost | 4,6 kg |












