Řezné a brusné kotouče rozdělujeme do tří kvalitativních řad Extol Craft, Extol Premium a Extol Industrial, přičemž řady Extol Premium a Extol Industrial splňují vyšší kvalitativní nároky profesionálních řemeslniků jak v kvalitě provedené práce, tak i svojí prodlouženou životností. Řezné kotouče Extol se vyznačují širokým spektrem použití. V naší nabídce jsou obsaženy kotouče pro obrábění oceli, nerezové oceli, hliníku a hliníkových slitin nebo přírodního a umělého kamene. Tyto kotouče jsou precizně sladěny pro jednotlivá použití a zaručují vysoký řezný výkon. Všechny řady řezných i brusných kotoučů jsou určeny k práci v úhlových bruskách při pracovní rychlosti 80m/s. Kotouče se vyrábějí v souladu s evropskými bezpoečnostními normami EN 12413
Extol Metr svinovací 7,5m šířka pásku 25mm 3157
191 Kč
Akumulátor EXTOL PREMIUM 8891103B NiCd 1,5 Ah/9,6V
990 KčŘezné kotouče na hliník EXTOL PREMIUM ø 115x1x22,2 mm
32 Kč
Řezné a brusné kotouče rozdělujeme do tří kvalitativních řad Extol Craft, Extol Premium a Extol Industrial, přičemž řady Extol Premium a Extol Industrial splňují vyšší kvalitativní nároky profesionálních řemeslniků jak v kvalitě provedené práce, tak…
Další informace
| Hmotnost | 0,032 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | O 115×1,0x22,2mm |
| Info | EN 12413 |
| Dle materiálu | Hliník |
| Tloušťka kotouče | 1 mm |
| Průměr kotouče | 115 mm |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Dle činnosti | Řezání |
| Hmotnost | 0,032 kg |
| Průměr | 115 mm |
| Dle typu | Řezné kotouče |








