Lis je určen pro lisování ložisek, nábojů, pouzder a strojních součástí podobných charakteristik, ale jen do maximální tlačné síly 2t.
Ruční lis PROMA AP-2
4 234 Kč
Lis je určen pro lisování ložisek, nábojů, pouzder a strojních součástí podobných charakteristik, ale jen do maximální tlačné síly 2t.
Další informace
| Hmotnost | 34 kg |
|---|---|
| Kapacita | 2 t |
| Max.výška dílce | 215 mm |
| Rozměr tlačné tyče | 32 x 32 mm |
| Délka tlačné tyče | 345 mm |
| Délka páky | 460 mm |
| Celková výška lisu | 450 mm |
| Šířka drážky v zákl. | 53 mm |
| Vyložení lisu | 145 mm |
| Rozměr základny | 432 x 170 mm |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Značka | PROMA |
| Hmotnost | 34 kg |

_rucni-lis-proma-ap-2.jpg?662f80ea)
_rucni-lis-proma-ap-2.jpg?662f80ea)
_rucni-lis-proma-ap-2.jpg?662f80ea)
_segment--18-3-d-radius-54-mm.jpg?662f80ea)
_segment--20-2-5-d-radius-50-mm.jpg?662f80ea)



