APR-3 – Lis s ráčnou 3T
Ruční lis s ráčnou PROMA APR-3
8 240 Kč
APR-3 – Lis s ráčnou 3. T
Další informace
| Hmotnost | 58 kg |
|---|---|
| Kapacita | 3 t |
| Max.výška dílce | 320 mm |
| Rozměr tlačné tyče | 38 x 38 mm |
| Délka tlačné tyče | 460 mm |
| Délka páky | 570 mm |
| Celková výška lisu | 550 mm |
| Šířka drážky v zákl. | 60 mm |
| Vyložení lisu | 148 mm |
| Rozměr základny | 455 x 200 mm |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Značka | PROMA |
| Hmotnost | 58 kg |

_rucni-lis-s-racnou-proma-apr-3.jpg?662f80ea)
_rucni-lis-s-racnou-proma-apr-3.jpg?662f80ea)
_rucni-lis-s-racnou-proma-apr-3.jpg?662f80ea)


_segment--20-4-d-radius-80-mm.jpg?662f80ea)
_segment--18-4-d-radius-72-mm.jpg?662f80ea)
_segment--20-3-d-radius-60-mm.jpg?662f80ea)