- Usnadňuje manipulaci a transport zboží ve skladu a na pracovištì
- Možnost dvojho použití ke stohování a ke krátkým transportům
- Lze použít i pro hořlavé látky, nevznikají jiskry ani magnetické pole (nehrozí exploze).
- Kvalitní robustní svařovaná konstrukce
- Pevné vidlice
- Ekonomické řešení s ručním ovládáním
- Ovládání nevyžaduje velkou námahu (nenáročná obsluha)
- Najde své využití hlavně ve sladech a dílnách
- Vybaven kvalitní otočnou kladkou pro přenos zvedací síly
- Snadný pojezd díky nylonovým kolům
- Kvalitní jemná mechanika
- Ovládá se ojí, nebo pedálem
Extol Premium 8878208 zakrývací plachta 200g/m² 4x6m
820 Kč
Pákové nůžky na plech Metallkraft® TBS 1050-10 T
27 091 KčRuční vysokozdvižný vozík Unicraft® GHHW 1000
32 601 Kč
Usnadňuje manipulaci a transport zboží ve skladu a na pracovištì Možnost dvojho použití ke stohování a ke krátkým transportům Lze použít i pro hořlavé látky, nevznikají jiskry ani magnetické pole (nehrozí exploze). Kvalitní robustní svařovaná…
Další informace
| Hmotnost | 230 kg |
|---|---|
| Max. nosnost | 1000 kg |
| Šířka vidlice | 170 mm |
| Min. výška zdvihu | 90 mm |
| Max. výška zdvihu | 1600 mm |
| Rozsah rejdu | 210 ° |
| Rozměry řízených kol | 147×40mm |
| Rozměry vidlicových kol | 83×60mm |
| Rozměry (š × v × h) | 755×2080×1705mm |
| Záruka | 2 roky |
| Značka | Unicraft® |
| Hmotnost | 230 kg |

_rucni-vysokozdvizny-vozik-unicraft-ghhw-1000.jpg?662f80ea)
_rucni-vysokozdvizny-vozik-unicraft-ghhw-1000.jpg?662f80ea)
_rucni-vysokozdvizny-vozik-unicraft-ghhw-1000.jpg?662f80ea)







