Další informace
| Hmotnost | 0,13 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Materiál | S2/TiN |
| Technické parametry | PZ 1x50mm |
| Typ bitu | PZ |
| Značka | KITO |
| Hmotnost | 0,13 kg |
| Sada | NE |
| Dle typu | Bity |
| Dle činnosti | Šroubování |
RICHMANN Zámek visací 50mm
65 Kč
EXTOL PREMIUM list pilový zanořovací na kov, 34mm, BIM, 8803855
151 Kč380 Kč
| Hmotnost | 0,13 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Materiál | S2/TiN |
| Technické parametry | PZ 1x50mm |
| Typ bitu | PZ |
| Značka | KITO |
| Hmotnost | 0,13 kg |
| Sada | NE |
| Dle typu | Bity |
| Dle činnosti | Šroubování |