Další informace
| Hmotnost | 0,15 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Materiál | S2 |
| Technické parametry | PZ 3x50m |
| Typ bitu | PL |
| Značka | KITO |
| Hmotnost | 0,15 kg |
| Sada | NE |
| Dle typu | Bity |
| Dle činnosti | Šroubování |
250 Kč
| Hmotnost | 0,15 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Materiál | S2 |
| Technické parametry | PZ 3x50m |
| Typ bitu | PL |
| Značka | KITO |
| Hmotnost | 0,15 kg |
| Sada | NE |
| Dle typu | Bity |
| Dle činnosti | Šroubování |