dlaždice, obklady; 33,53,67,73,83 + vrták + unašeč + pilník
Zástrčná hlavice 1/2" HONITON XZN Dostupné varianty: Zástrčná hlavice 1/2" HONITON XZN M8x100 mm
112 Kč
RICHMANN Zámek visací 40mm
41 KčSada diamantových korunkových vrtáků (5ks) STAVTOOL ø 33/53/67/73/83 mm
830 Kč
dlaždice, obklady; 33,53,67,73,83 + vrták + unašeč + pilník
Další informace
| Hmotnost | 1,63 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Typ vykružovací korunky | HSS |
| Průměr korunky | 83 mm |
| Značka | STAVTOOL |
| Hmotnost | 1,63 kg |
| Dle materiálu | Stavební materiály |
| Sada | ANO |
| Dle typu | Vykružovací korunky |
| Dle činnosti | Vykružování |










