51,57,67,76,89,102mm, držák z korunek s vodícím vrtákem, imbus klíč
-použití dřevo, sadrokarton, guma, plast
212 Kč
51,57,67,76,89,102mm, držák z korunek s vodícím vrtákem, imbus klíč -použití dřevo, sadrokarton, guma, plast
51,57,67,76,89,102mm, držák z korunek s vodícím vrtákem, imbus klíč
-použití dřevo, sadrokarton, guma, plast
| Hmotnost | 0,67 kg |
|---|---|
| Typ vykružovací korunky | HSS |
| Průměr korunky | 102 mm |
| Značka | STAVTOOL |
| Hmotnost | 0,67 kg |
| Dle materiálu | Syntetické materiály |
| Sada | ANO |
| Dle typu | Vykružovací korunky |
| Dle činnosti | Vykružování |