19,22,25,28,38,44,51,64, držák korunek s vodícím vrtákem, imbus klíč
-použití dřevo, sadrokarton, guma, plast
154 Kč
19,22,25,28,38,44,51,64, držák korunek s vodícím vrtákem, imbus klíč -použití dřevo, sadrokarton, guma, plast
19,22,25,28,38,44,51,64, držák korunek s vodícím vrtákem, imbus klíč
-použití dřevo, sadrokarton, guma, plast
| Hmotnost | 0,42 kg |
|---|---|
| Typ vykružovací korunky | HSS |
| Průměr korunky | 28 mm |
| Značka | STAVTOOL |
| Hmotnost | 0,42 kg |
| Dle materiálu | Syntetické materiály |
| Sada | ANO |
| Dle typu | Vykružovací korunky |
| Dle činnosti | Vykružování |