Další informace
| Hmotnost | 0,662 kg |
|---|---|
| Info | optimální otáčky: průměry 64-76 mm: 950 ot./min., průměr 89 mm: 800 ot./min., průměry 102-127 mm: 650 ot./min. |
| Doplňující parametr | výška korunky 25mm |
| Typ vykružovací korunky | HSS |
| Průměr korunky | 58 mm |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 0,662 kg |
| Dle materiálu | Syntetické materiály |
| Sada | ANO |
| Dle typu | Vykružovací korunky |
| Dle činnosti | Vykružování |










