Plochý vrták je vhodný pro rychlé vrtání do všech druhů měkkého i tvrdého dřeva.
Sada plochých vrtáků do dřeva s 6-ti hranou stopkou (6ks) EXTOL CRAFT ø 10/12/16/18/20/25 x 150 mm
140 Kč
Plochý vrták je vhodný pro rychlé vrtání do všech druhů měkkého i tvrdého dřeva.
Další informace
| Hmotnost | 0,244 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | O 10-25x150mm |
| Doplňující parametr | O 10-12-16-18-20-25mm, šestihranná stopka |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Hmotnost | 0,244 kg |
| Sada | ANO |
| Dle činnosti | Vrtání |
| Dle typu | Vrtáky |
| Typ vrtáku | Ploché |










