Stupňovité vrtáky se používají pro vrtání kruhových otvorů v slitinových i neslitinových ocelových plátech, trubkách a profilech do tloušťky stěny 4mm, k navrtávání a odhrotování v jedné pracovní operaci. Lze je použít také pro vrtání do měkčích materiálů, např. dřeva, plastů a plexiskla. Kuželový vrták je určen pro plynulé a bezhrotové vrtání a navrtávání otvorů bez deformace plechu. Vrtáky je možné znovu naostřit.
Sada stupňovitých vrtáků s lamačem třísek TiN (3ks) EXTOL CRAFT ø 4-12 mm/ø 4-20 mm/ ø 4-32 mm
490 Kč
Stupňovité vrtáky se používají pro vrtání kruhových otvorů v slitinových i neslitinových ocelových plátech, trubkách a profilech do tloušťky stěny 4mm, k navrtávání a odhrotování v jedné pracovní operaci. Lze je použít také pro vrtání…
Další informace
| Hmotnost | 0,505 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | O 4-12/1mm, O 4-20/2mm, O 4-32/2mm |
| Doplňující parametr | s lamačem třísek-spirálovou drážkou |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Hmotnost | 0,505 kg |
| Sada | ANO |
| Dle činnosti | Vrtání |
| Dle typu | Vrtáky |
| Dle materiálu | Plech |
| Typ vrtáku | Kuželové |











