Další informace
| Hmotnost | 0,208 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | O 3-4-5-6mm, délka 76-94mm |
| Doplňující parametr | do dřeva, se zahlubovačem, v dřevěné kazetě |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Hmotnost | 0,208 kg |
| Sada | ANO |
| Dle činnosti | Vrtání |
| Dle typu | Vrtáky |
| Typ vrtáku | Spirálové |










