Další informace
| Hmotnost | 0,653 kg |
|---|---|
| Typ HSS vrtáku | HSS-R |
| Značka | Metabo |
| Hmotnost | 0,653 kg |
| Sada | ANO |
| Dle činnosti | Vrtání |
| Dle typu | Vrtáky |
| Typ vrtáku | HSS vrtáky |
| Dle materiálu | Plech |
3dílná sada brusných pásů Bosch X440 75 x 457 mm Dostupné varianty: 3dílná sada brusných pásů - Bosch X440 75 x 457 mm/180 hrubost
139 Kč
Vodní ponorné čerpadlo XTline XT120100
2 590 Kč401 Kč
| Hmotnost | 0,653 kg |
|---|---|
| Typ HSS vrtáku | HSS-R |
| Značka | Metabo |
| Hmotnost | 0,653 kg |
| Sada | ANO |
| Dle činnosti | Vrtání |
| Dle typu | Vrtáky |
| Typ vrtáku | HSS vrtáky |
| Dle materiálu | Plech |