Další informace
| Hmotnost | 0,43 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | O 1-10mm |
| Info | ostří 118° se zlepšeným vrtacím výkonem a velmi dobrým středěním, používaným u průmysl. vrtáků |
| Doplňující parametr | po 0,5mm |
| Typ HSS vrtáku | HSS TiN |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Hmotnost | 0,43 kg |
| Sada | ANO |
| Dle činnosti | Vrtání |
| Dle typu | Vrtáky |
| Typ vrtáku | HSS vrtáky |
| Dle materiálu | Plech |










