Další informace
| Hmotnost | 0,213 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | O 2-8mm, po 0,5mm |
| Typ HSS vrtáku | HSS TiN |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Hmotnost | 0,213 kg |
| Sada | ANO |
| Dle činnosti | Vrtání |
| Dle typu | Vrtáky |
| Typ vrtáku | HSS vrtáky |
| Dle materiálu | Plech |
Sada vrtáků do dřeva (5ks) STAVTOOL ø 4/5/6/8/10 mm
40 Kč
Vodováha kovová, 500mm, EXTOL CRAFT
176 Kč196 Kč
| Hmotnost | 0,213 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | O 2-8mm, po 0,5mm |
| Typ HSS vrtáku | HSS TiN |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Hmotnost | 0,213 kg |
| Sada | ANO |
| Dle činnosti | Vrtání |
| Dle typu | Vrtáky |
| Typ vrtáku | HSS vrtáky |
| Dle materiálu | Plech |