Další informace
| Hmotnost | 0,3 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | O 5-12mm |
| Materiál | SK |
| Doplňující parametr | rozměry: O 5-6-8x110mm, O 8-10-12x160mm |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Hmotnost | 0,3 kg |
| Dle materiálu | Stavební materiály |
| Dle činnosti | Vrtání |
| Dle typu | Vrtáky |
| Typ vrtáku | Válcové |









