- dvojitá šroubovice
- rozměry: pr. 5-6-8 x 110mm, pr. 8-10-12 x 160mm
Sada vrtáků do zdi (6ks) SDS plus EXTOL CRAFT
195 Kč
dvojitá šroubovice rozměry: pr. 5-6-8 x 110mm, pr. 8-10-12 x 160mm
Další informace
| Hmotnost | 0,378 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | ø 5-12mm |
| Materiál | SK |
| Dle materiálu | Zdivo |
| Mechanismus upnutí | SDS plus |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Hmotnost | 0,378 kg |
| Dle typu | Sady vrtáků |









