Další informace
| Hmotnost | 0,354 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Info | max. otáčky 1 500 ot./min. |
| Doplňující parametr | max. hloubka vrtu 33 mm, kalené zuby |
| Dle materiálu | Dřevo |
| Typ vykružovací korunky | HSS |
| Průměr korunky | 81 mm |
| Značka | EXTOL CRAFT |
| Hmotnost | 0,354 kg |
| Sada | ANO |
| Dle typu | Vykružovací korunky |
| Dle činnosti | Vykružování |












