



Další informace
| Hmotnost | 0,65 kg |
|---|---|
| Nabíjecí čas baterie 2 Ah | cca 30 min |
| Nabíjecí čas baterie 4 Ah | cca 60 min |
| Dop. teplota při nabíjení | 0°C – 40°C |
| Délka kabelu | 1,8 m |
| Rozměry | 180 x 115 x 850 mm |
| Záruka (základní) | 2 roky |
| Záruka (prodloužená) | 4 roky |
| Nabíjecí proud | 4 A |
| Napětí | 20 V |
| Značka | Scheppach |
| Hmotnost | 0,65 kg |










