- K broušení elektrod 1,6 – 5,0 mm
- Plynule nastavitelný úhel broušení 0 – 60°
- Vestavěný doraz pro nastavení délky broušení
- Přesné broušení v podélném směru, což vede ke snadnému zapalování a stabilnímu oblouku při svařování
- Bezproblémové broušení i při délkách 50 mm, tvaru kaloty nebo i s kapkami kovu
- Upínání je možné díky rádlovanému šroubu s lehkým chodem i v rukavicích
- Brusný prach lze snadno vyprázdnit z nádobky
Průmyslový vysavač pro vysávání emulzí a třísek Cleancraft® flexCAT 3100 EOT-PRO
113 571 Kč
Olejový pístový kompresor ABAC Line V36-2,2-50CM
10 347 KčSchweißkraft EG 5
12 249 Kč
K broušení elektrod 1,6 – 5,0 mm. Plynule nastavitelný úhel broušení 0 – 60°Vestavěný doraz pro nastavení délky broušení. Přesné broušení v podélném směru, což vede ke snadnému zapalování a stabilnímu oblouku při svařování. Bezproblémové broušení i při…
Další informace
| Hmotnost | 4,1 kg |
|---|---|
| Průměr použitelných elektrod | 1,6 – 5,0 mm |
| Délka elektrody | min. 35 mm |
| Průměr diamantového kotouče | 90 mm |
| Úhel broušení nástroje | 15 – 60° |
| Otáčky | 6 500 ot/min |
| Rozměry (š × v × h) | 225 × 195 × 150 mm |
| Příkon | 70 W |
| Napětí | 230 V |
| Značka | Schweißkraft® |
| Filtrovací příkon | 0 – 99 W |
| Hmotnost | 4,1 kg |











