- Snadnější manipulace díky tvaru odsávacího hrdla
- Dvířka pro snadnou výměnu filtru
- Dlouhá životnost filtru zajišťuje vysokou hospodárnost provozu
- Sběrná nádoba prachu
- Bezpečný provoz díky kontrole filtru
- Odsávací hrdlo je otočné o 360°
- Odsávací rameno o délce až 4 m (volitelné příslušenství)
PROMA - L konektor 4" pro OP-750, 1500, 2200 25750006
319 Kč
Brusný pás - 150x2260, zr. 80 pro BPS-151/400
319 KčSchweißkraft® Odsávání ke svářečkám SRF MAXI XL
164 548 Kč
Snadnější manipulace díky tvaru odsávacího hrdla Dvířka pro snadnou výměnu filtru Dlouhá životnost filtru zajišťuje vysokou hospodárnost provozu Sběrná nádoba prachu Bezpečný provoz díky kontrole filtru Odsávací hrdlo je otočné o 360° Odsávací rameno o…
Další informace
| Hmotnost | 142 kg |
|---|---|
| Sací výkon (čistý vzduch) | 1 200 m³/h |
| Typ filtru | čistitelný |
| Stupeň odlučitelnosti | 99 % |
| Materiál filtru | PTFE membrána |
| Dodatečné filtry | filtr s aktivním uhlím |
| Délka odsávacího ramene | 3 m |
| Průměr odsávacího nátrubku | 150 mm |
| Rozměry (š × v × h) | 655 × 1 355 × 655 mm |
| Max. provozní tlak | 5 – 6 bar |
| Stupně nastavení | 3 |
| Hladina akustického tlaku LPA | 70 dB(A) |
| Příkon | 1 500 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Schweißkraft® |
| Filtrovací příkon | 1 500 – 1 999 W |
| Hmotnost | 142 kg |









