Menší sekací kladivo pro pohodlné sekání záseků do betonu a zdiva, prorážení otvorů a menší demoliční práce. Díky nízké hmotnosti 5,5kg s ním lze pracovat delší dobu a velké údery až 16J udělají kus práce. HEX systém uchycení sekáče má jednoduchou konstrukci uzpůsobenou velkému namáhání a vysokou spolehlivost. Sekáč lze nastavit do jedné ze 6poloh. Kladivo je vybaveno antivibračním systémem, který dostatečně tlumí vibrace, čímž zvyšuje bezpečnost práce. Měkký povrch rukojetí a jejich ergonomie také přispívají ke zvýšení komfortu, jistoty v držení při práci a tlumí vibrace. Otočná přední rukojeť v rozsahu 360° umožňuje přizpůsobit polohu rukojeti vzhledem k pracovní poloze kladiva.
FORTUM Držák bitů CrV FORTUM-KITO CrV Fix-Clip 1/4" - 60 mm
167 Kč
Spirálový vrták do dřeva Bosch Dostupné varianty: Spirálový vrták do dřeva - Bosch ø3 x 33 x 61 mm
48 KčSekací kladivo HEX EXTOL INDUSTRIAL 8790300
4 990 Kč
Menší sekací kladivo pro pohodlné sekání záseků do betonu a zdiva, prorážení otvorů a menší demoliční práce. Díky nízké hmotnosti 5,5kg s ním lze pracovat delší dobu a velké údery až 16. J udělají kus práce. …
Další informace
| Hmotnost | 5,5 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Počet úderů | 3 100 /min |
| V kufru | ano |
| Extra | měkký povrch obou rukojetí |
| Příkon | 1 200 W |
| Napětí | 230 V |
| Síla pneumatického příklepu | 14,0 J |
| Upnutí nástroje | HEX (šestihran) |
| Značka | EXTOL INDUSTRIAL |
| Filtrovací příkon | 1 000 – 1 499 W |
| Hmotnost | 5,5 kg |
| Typ kladiva | Sekací kladiva |



















