Základní příslušenství:
- sklíčidlo
- sada nářadí
- úvratí
Sukovací vrtačka PROMA R-6616B/230
11 305 Kč
Digitální laserový dálkoměr (0,05 - 40 m) EMOS M0502
1 240 Kč637 550 Kč
Základní příslušenství: sklíčidlo sada nářadí úvratí Digitální odměřování v hodnotě 22 990,- Kč ZDARMA
| Hmotnost | 20203100 kg |
|---|---|
| Točná délka | 1 500 mm |
| Točný Ø nad ložem | 600 mm |
| Točný Ø nad suportem | 399 mm |
| Délka sedlové mezery | 218 mm |
| Průchod vřetene | 82 mm |
| Posuv pinoly | 180 mm |
| Rozsah otáček | 20 – 1 600 min.ֿ¹ |
| Počet stupňů otáček | 12 |
| Závity metrické - počet stupňů | 24 |
| Závity palcové - rozsah | 4 – 112 záv./1 |
| Závity palcové - počet stupňů | 50 |
| Závity modulové - počet stupňů | 34 |
| Závity diametrální - rozsah | 4 – 112 DP |
| Rozměry (d x š x v) | 2 900 x 1 250 x 1 350 mm |
| Závity diametrální - počet stupňů | 50 |
| Záruka | 2+1=3 roky |
| Točný Ø nad sedl. mezerou | 835 mm |
| Příkon | 7 500 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | PROMA |
| Filtrovací příkon | 7 500 – 7 999 W |
| Hmotnost | 3 100 kg |