Špičák Bosch SDS MAX 400 mm
- Špičatý hrot umožňuje precizní provádění úprav v betonu.
- Kompatibilní se všemi příklepovými vrtačkami SDS max.
Opracovávané materiály:
- Beton
- Zdivo
Olejový pístový kompresor ABAC Line L30PN-2,2-90CM
18 100 Kč
METABO HGE 23-650 LCD 603065500
5 861 Kč249 Kč
Špičák Bosch SDS MAX 400 mm Špičatý hrot umožňuje precizní provádění úprav v betonu. Kompatibilní se všemi příklepovými vrtačkami SDS max. Opracovávané materiály: Beton Zdivo
Opracovávané materiály:
| Hmotnost | 0,746 kg |
|---|---|
| Specifikace | 400 mm |
| Tvar | Špičatý |
| Dle materiálu | Cihla |
| Mechanismus upnutí | SDS MAX |
| Značka | BOSCH |
| Hmotnost | 0,746 kg |
| Dle činnosti | Sekání/Bourání |
| Dle typu | Sekáče |
| Typ upnutí | SDS MAX |
| Typ sekáčů | Dlouhé |