Další informace
| Hmotnost | 0,695 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | 400mm |
| Dle materiálu | Kámen |
| Mechanismus upnutí | HEX (šestihran) |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 0,695 kg |
| Dle činnosti | Sekání/Bourání |
| Dle typu | Sekáče |
| Typ upnutí | HEX |
| Typ sekáčů | Dlouhé |
Ruční tabulové nůžky na plech Metallkraft® TBS 1501-15
74 211 Kč
Spirálový vrták do dřeva Bosch Dostupné varianty: Spirálový vrták do dřeva - Bosch ø9 x 70 x 115 mm
87 Kč210 Kč
| Hmotnost | 0,695 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | 400mm |
| Dle materiálu | Kámen |
| Mechanismus upnutí | HEX (šestihran) |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 0,695 kg |
| Dle činnosti | Sekání/Bourání |
| Dle typu | Sekáče |
| Typ upnutí | HEX |
| Typ sekáčů | Dlouhé |