Další informace
| Hmotnost | 0,26 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | 250x14mm |
| Dle materiálu | Kámen |
| Mechanismus upnutí | SDS plus |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 0,26 kg |
| Dle činnosti | Sekání/Bourání |
| Dle typu | Sekáče |
| Typ upnutí | SDS plus |
| Typ sekáčů | Špičatý |
CORONA PC9132 lovecký 310mm
570 Kč
10 dílná sada brusného papíru na suchý zip EXTOL PREMIUM ø 150 mm Dostupné varianty: 10 dílná sada brusného papíru na suchý zip EXTOL PREMIUM ø 150 mm/100 hrubost
74 Kč103 Kč
| Hmotnost | 0,26 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Technické parametry | 250x14mm |
| Dle materiálu | Kámen |
| Mechanismus upnutí | SDS plus |
| Značka | EXTOL PREMIUM |
| Hmotnost | 0,26 kg |
| Dle činnosti | Sekání/Bourání |
| Dle typu | Sekáče |
| Typ upnutí | SDS plus |
| Typ sekáčů | Špičatý |