- Kompaktní kompresor s řemenovým pohonem
- Zapínání pomocí tlakového spínače, úspora energie oproti chodu naprázdno
- Hodí se především pro provozy se stabilní spotřebou vzduchu, které potřebují kompaktní kompresor s tichým chodem a nízkými provozními náklady
- Standardně dodávaná odhlučňovací skříň umožňuje ustavení kompresoru i v citlivých provozech
- Intenzivní chlazení zajišťuje provozní bezpečnost a vysokou kvalitu vzduchu
- Ideální pro doplnění stávajících tlakových stanic, např. pro pokrytí základní spotřeby stlačeného vzduchu
- Dodávaný s tepelnou ochrannou motoru, čidlem teploty oleje (max. 110 °C) a počítadlem provozních hodin
- Optimální přístupnost a jednoduchá montáž i demontáž všech důležitých dílů usnadňuje údržbu i servis
OPTIMUM Pásová pila na kov OPTIMUM® OPTIsaw S 300 DG
116 148 Kč
Brusný pás - 100x2000, zr. 40 pro BPK-2100/400
179 KčŠroubový kompresor Aircraft® A-MICRO SE 2.2-10 M
117 893 Kč
Kompaktní kompresor s řemenovým pohonem Zapínání pomocí tlakového spínače, úspora energie oproti chodu naprázdno Hodí se především pro provozy se stabilní spotřebou vzduchu, které potřebují kompaktní kompresor s tichým chodem a nízkými provozními náklady Standardně…
Další informace
| Hmotnost | 87 kg |
|---|---|
| Přípojka vzduchu | 1/2 |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Rozměry (š × v × h) | 580 × 760 × 480 mm |
| Hladina akustického tlaku LPA | 58 dB(A) |
| Tlaková nádoba (l) | bez nádoby |
| Plnící výkon (l/min.) | 240 |
| Příkon | 2 200 W |
| Napětí | 230 V |
| Značka | Aircraft® |
| Filtrovací příkon | 2 000 – 2 499 W |
| Hmotnost | 87 kg |

_sroubovy-kompresor-aircraft-a-micro-se-2-2-10-m.jpg?662f80ea)
_sroubovy-kompresor-aircraft-a-micro-se-2-2-10-m.jpg?662f80ea)







