- Zvukově izolovaný šroubový agregát s řemenovým pohonem (Poly V s vysokou odolností) a systémem napínání
- Standardně dodávaný spínač hvězda-trojúhelník
- Standardně dodávaný s elektronickým řídicím systémem ETMII s ovládáním tlakového senzoru, které zabrání přetížení motoru, snižuje opotřebení a prodlužuje životnost kompresoru
- Termostaticky řízený radiální ventilátor zajišťuje vysoký chladící výkon při minimálním hluku
- Počítadlo provozních hodin, které rozlišuje mezi chodem naprázdno a zatížením, umožňuje přesné dodržení intervalů údržby – údržbové upozornění se automaticky zobrazí na displeji po uplynutí daného intervalu
- Standardně dodávaná kontrola směru otáčení zamezí případnému poškození při uvedení kompresoru do provozu
PROMA Brusný papír pro TFS-100/30, zr. 80
119 Kč
EXTOL PREMIUM hadice vzduchová, guma, s rychlospojkami, 3/8 (9/15mm), 10m, 8865148
630 KčŠroubový kompresor Aircraft® A-PLUS 16-08 (IE3)
214 993 Kč
Zvukově izolovaný šroubový agregát s řemenovým pohonem (Poly V s vysokou odolností) a systémem napínání Standardně dodávaný spínač hvězda-trojúhelník Standardně dodávaný s elektronickým řídicím systémem ETMII s ovládáním tlakového senzoru, které zabrání přetížení motoru, snižuje opotřebení a…
Další informace
| Hmotnost | 240 kg |
|---|---|
| Max. provozní tlak | 8 bar |
| Přípojka vzduchu | 3/4 |
| Rozměry (š × v × h) | 800 × 980 × 700 mm |
| Hladina akustického tlaku LPA | 68 dB(A) |
| Tlaková nádoba (l) | bez nádoby |
| Plnící výkon (l/min.) | 2350 |
| Napětí | 400 V |
| Příkon | 15 000 W |
| Značka | Aircraft® |
| Filtrovací příkon | 15 000 – 19 999 W |
| Hmotnost | 240 kg |








