- Dvoustupňový a dvouválcový vysoce výkonný agregát s velmi nízkými otáčkami omezuje opotřebení kompresoru a zajišťuje klidný chod bez vibrací, který je zárukou dlouhé životnosti
- Velké kolo ventilátoru a vedení vzduchu zajišťují optimální chlazení kompresoru
- Přídavný chladič s velkými chladicími lamelami a mezichladič zajišťují nízkou vstupní teplotu do tlakové nádoby a snižují tak tvorbu kondenzátu
- Kvalitní elektromotor s vysokým kroutícím momentem je chráněný motorovým jističem před přehřátím a přetížením
- Všechny modely mají fázový měnič pro jednoduchou ruční změnu směru otáčení
- Se značkovým tlakovým spínačem CONDOR
- Tlaková nádoba je vybavena pojistným ventilem, manometrem a vypouštěcím ventilem kondenzátu
- Práškovou barvou chráněná tlaková nádoba, 10 let záruka proti jejímu prorezavění
- Se všemi bezpečnostními prvky
- Připravený k okamžitému zapojení
- Stabilní kovová ochranná klec řemenového pohonu
- Včetně silentbloků
Stacionární kompresor Aircraft® Airstar 853/270/10 H
48 346 Kč
Dvoustupňový a dvouválcový vysoce výkonný agregát s velmi nízkými otáčkami omezuje opotřebení kompresoru a zajišťuje klidný chod bez vibrací, který je zárukou dlouhé životnosti Velké kolo ventilátoru a vedení vzduchu zajišťují optimální chlazení kompresoru Přídavný…
Další informace
| Hmotnost | 173 kg |
|---|---|
| Kompresní systém | HOS |
| Plnící výkon cca | 680 l/min |
| Otáčky | 1 240 ot/min |
| Rozměry (š × v × h) | 1 950 × 1 250 × 600 mm |
| Hladina akustického tlaku LPA | 83 dB(A) |
| Válce / stupně | 2 / 2 |
| Tlak (bar) | 10 |
| Tlaková nádoba (l) | 270 |
| Sací výkon (l/min) | 850 |
| Mazání kompresoru | olejový |
| Příkon | 5 500 W |
| Napětí | 400 V |
| Značka | Aircraft® |
| Filtrovací příkon | 5 500 – 5 999 W |
| Hmotnost | 173 kg |









