- Plně izolované pólové svorky
- Plastové opláštění
QBRICK System ONE Organizer XL
1 220 Kč
Štípací pákové kleště CrMoV EXTOL PREMIUM Dostupné varianty: Štípací pákové kleště CrMoV EXTOL PREMIUM 600 mm/24"
770 KčStartovací kabel Unicraft® 16 mm²/3m
301 Kč
Plně izolované pólové svorky. Plastové opláštění
Další informace
| Hmotnost | 1,8 kg |
|---|---|
| Délka kabelů | 2 × 3 m |
| Průřez kabelů | 16 mm |
| Max. zatížení proudem | 220 A |
| Vodivý materiál | Hliník pokrytý mědí (CCA) |
| Norma | DIN 72553-168 |
| Typ motoru | Benzín |
| Typ baterie | 12/24 V |
| Značka | Unicraft® |
| Hmotnost | 1,8 kg |









