- Plně izolované pólové svorky
- Plastové opláštění
QBRICK System ONE Organizer XL
1 220 Kč
Štípací pákové kleště CrMoV EXTOL PREMIUM Dostupné varianty: Štípací pákové kleště CrMoV EXTOL PREMIUM 600 mm/24"
770 KčStartovací kabel Unicraft® 35 mm²/4,5m
688 Kč
Plně izolované pólové svorky. Plastové opláštění
Další informace
| Hmotnost | 2,5 kg |
|---|---|
| Délka kabelů | 2 × 4,5 m |
| Průřez kabelů | 35 mm |
| Max. zatížení proudem | 480 A |
| Vodivý materiál | Hliník pokrytý mědí (CCA) |
| Norma | DIN 72553-35 |
| Typ motoru | Benzín / nafta |
| Typ baterie | 12/24 V |
| Značka | Unicraft® |
| Hmotnost | 2,5 kg |









