- Tato sada obsahuje veškeré nástroje k okamžitému vytváření otvorů tepelným tvářením a následnému závitování
- Nástroj Thermdrill Cut vytvoří otvor bez lemu – přebytečný materiál je odstraněn, výsledkem je zarovnaný povrch
- Vynikající zvláště pro vytváření slepých otvorů
- Úsporná alternativa k navařovaným a nýtovaným maticím a dalším technikám spojování
- Lze použít pro: šroubové spoje, pájené a svařované spoje, ložiska, fitinky, samořezné šrouby, rozšíření trubek
- Vhodná pro kovové materiály, jako jsou konstrukční i ušlechtilé oceli, mosaz, hliník, měď i speciální slitiny v doporučené tloušťce do 4 mm
OPTIMUM Brusný kartáč z ocelových drátů 200 x 25 x 20 mm - 0,50 mm
1 523 Kč
PROMA INDUSTRIAL 22 4 l
639 KčStartovací sada Thermdrill MK2-10-C-S
13 903 Kč
Tato sada obsahuje veškeré nástroje k okamžitému vytváření otvorů tepelným tvářením a následnému závitování. Nástroj Thermdrill Cut vytvoří otvor bez lemu – přebytečný materiál je odstraněn, výsledkem je zarovnaný povrch. Vynikající zvláště pro vytváření slepých otvorů. Úsporná alternativa…
Další informace
| Hmotnost | 5 kg |
|---|---|
| Max. tloušťka materiálu | 4 mm |
| Upnutí | MK2 |
| Průměr upnutí nástroje (kleština) | 10 mm |
| Průměr závitu | M10 |
| Zakončení tvářeného otvoru | Cut – bez vytvořeného lemu |
| Délka tvářecího nástroje | krátký (S) |
| Značka | Thermdrill |
| Hmotnost | 5 kg |

_segment--25-4-d-radius-100-mm.jpg?662f80ea)
_segment--16-4-d-radius-64-mm.jpg?662f80ea)

_segment--14-3-d-radius-42-mm.jpg?662f80ea)